Сплати комуналку - підтримай комунальний фронт!

В умовах війни у багатьох виникає питання: чи варто сплачувати за житлово-комунальні послуги: газо-, електро- та водопостачання, вивезення сміття, управління будинком?

Ми впевнені, що ворог незабаром буде покараний та розбитий, і ми повернемося до мирного життя, а ті хто покинув домівки - повернуться додому.

Сьогодні усі комунальники, енергетики, газові служби, правління ОСББ, прибиральники, двірники, охоронці, сантехніки працюють в посиленому режимі, захищають наші будинки та інфраструктуру від руйнування та занедбання. Не зважаючи на воєнний стан, вони щодня докладають зусиль, щоб забезпечити комфортне життя для тих людей, хто залишився вдома, так і для тих, хто знайшов прихисток в домівках небайдужих українців, далеко від своїх будинків.

Закликаємо всіх, у кого є така можливість, підтримати їх, та регулярно сплачувати внески та оплачувати житлово-комунальні послуги.

Зважаючи на складну ситуацію, Уряд захистив українців та заборонив штрафувати їх та відключати комунальні послуги у разі повної або часткової несплати, ухваливши постанову КМУ від 05 березня 2022 р. № 206 “Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану”.

“Постанова ухвалена, щоб захистити інтереси людей в період воєнного стану, і стосується усіх комунальних послуг без винятку. Водночас, сплата за послуги є великою підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах та потребують ресурсів”, – про це повідомив міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов під час брифінгу 6 березня 2022 року.

Також Уряд ухвалив механізм для своєчасного нарахування та виплати пільг та субсидій.