Огляд судової практики щодо створення і діяльності ОСББ

У триваючій війні росії проти України ми захищаємо не лише свою державу і своє життя, але також цінності - цивілізованості та правової держави на противагу варварству і беззаконню.

ОСББ в Україні завжди відзначалися тим, що стояли на сторожі законності та дотримання правил усіма гравцями. І успішно захищали права співвласників у суді та формували судову практику.

Тому ще до війни КМО ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» розпочала підготовку аналізу судової практики щодо створення і діяльності ОСББ. Нині цю роботу завершено, а її результат розміщено на сайті ПроОСББ у вигляді огляду “Судова практика створення та діяльності ОСББ” у розділі “Посібники” бібліотеки сайту. Також відповідні частини огляду розміщено в розділі “Судова практика”.

Ми впевнені у Перемозі України над силами зла, ненависті і беззаконня. І ми сподіваємося, що цей огляд допоможе ОСББ України й надалі стояти на варті прав співвласників багатоквартирних будинків.

Огляд судової практики підготовлено в рамках проекту «Поштовх для ОСББ», що реалізується КМО ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» за підтримки Щвейцарії.