Найліпша відповідь на масовані обстріли - масовано донатити на ЗСУ!

10.10.2022 - цю дату ми запам'ятаємо як черговий злочин рашистів у їхній марній спробі зламати наш дух і волю до Перемоги. Наш ворог багато уваги приділяє символам. Тож "порадуймо" його символом нашої незламності - іще більшою підтримкою наших захисників!

Надайте допомогу тим військовикам, кого добре знаєте, та їхнім підрозділам. Або зробіть свій внесок у благодійні фонди, що професійно забезпечують наше військо необхідним. Наприклад, найвідомішим ініціативам:

БФ "Повернись живим" - https://savelife.in.ua/donate/#donate-army-card-monthly

Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки. Інструктори фонду займаються підготовкою саперів, операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА), артилеристів і снайперів, а ще навчають домедичній допомозі й сприяють проведенню секретних місій, про які ми обов’язково розповімо після перемоги.

БФ Сергія Притули - https://prytulafoundation.org/uk/projects/proiekt-bavovna

Основні напрямки закупівель та передачі на фронт мілітарного штабу: Транспорт / Оптика / Зв’язок / Дрони / БПЛА / Засоби тактичної медицини. Тим, хто хоче відплатити рашистам за обстріли, радимо звернути увагу на Проєкт “Бавовна”, назва якого говорить сама за себе.

Армія SOS - https://armysos.com.ua/uk/ 

Напрямки допомоги захисникам України: карти “Кропива” (власне програмне забезпечення, розроблене для планування, розрахунків та орієнтування, яке нині використовують тисячі захисників по всій Україні), радіорозвідка, БПЛА.