Сьогодні - річниця заснування громадської спілки «Вікторія»

Сьогодні ми вітаємо з Днем заснування громадську спілку «Вікторія», яка більше двох десятиліть є провідною організацією об’єднання ефективних власників багатоквартирних будинків ОСББ та ЖБК. Організацію, яку заснувала сильна і смилива жінка Людмила Шанц.

Протягом своєї громадської роботи «Вікторія» була джерелом ініціатив і скарбницею знань для багатьох інших організацій. Завдяки роботі керівництва спілки «Вікторія» об’єднувалися люди і створювалися інші регіональні організації. В коаліції з якими було досягнуто багато фундаментальних змін законодавства, які ще багато років будуть актуальними для розвитку інституту співвласників багатоквартирних будинків по всій Україні.

Ми всі дуже болісно переживаємо втрату нашого друга пані Людмили Шанц, але саме у продовженні роботи колективу Громадської спілки «Вікторія» ми вбачаємо збереження і шанування пам‘яті про визначну діяльність Людмили Михайлівни та продовження тих напрацювань, які були для неї важливими.

Вітаємо всіх членів організації, бажаємо наснаги, мудрості, цікавих проєктів, творчості у щоденній роботі і Перемоги України у війні!

З повагою, спільнота ОСББ