Каталог судових рішень щодо створення і діяльності ОСББ

Цей каталог містить добірку судових рішень, які стосуються створення і діяльності ОСББ. Насамперед ми відібрали рішення Верховного Суду, а також рішення судів нижчих інстанцій, які переглядалися Верховним Судом і були ним залишені в силі.

Для швидкого пошуку пропонуємо скористатися з форми на цій сторінці. Вона містить дві вкладки: (1) перелік рішень та (2) ключові цитати з них. Перемикання між вкладками здійснюється кнопками ліворуч у формі.

Для швидшого пошуку ви можете відфільтрувати рішення за номером справи (достатньо ввести початкові цифри), за ключовими словами / тематикою, за рівнем судової інстанції. У спадних списках оберіть пункти, що вас цікавлять, після чого клікніть по формі за межами списку, щоб його закрити і оновити фільтри.

Переглянути текст рішення на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень ви можете, клікнувши на номері справи або реквізитах рішення.

Для комфортнішої роботи ви можете перейти у повноекранний режим, натиснувши відповідний значок  праворуч унизу форми.

Бажаємо комфортної роботи та вдалого пошуку!

Підготовлено у рамках проєкту «Масштабування діяльності для відбудови житла, зруйнованого війною», який реалізується в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу