ПІДСУМКИ ТА РЕЗОЛЮЦІЯ VIII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ОСББ

Підсумки та резолюція VIII Всеукраїнського форуму ОСББ

ПІДСУМКИ ТА РЕЗОЛЮЦІЯ VIII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ОСББ

24-25 листопада у Львові вже увосьме відбувався форум ОСББ. Більше 100 учасників зі всієї України долучилися до дводенної роботи.

Головною метою форуму є створення якісної комунікаційної платформи задля обміну інформацією про досягнення та можливості змін у галузі житлового господарства між усіма впливовими групами: представники ОСББ, влада, бізнес, експерти.

Учасниками цьогорічного форуму стали найпрогресивніші керівники ОСББ та Асоціацій ОСББ зі всіх областей України; представники влади Львова, очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники міжнародних організацій та громадського сектору.

Форум ОСББ уже став традиційним заходом, проте щороку намагаємося видозмінити формат заходу. Саме тому, цьогоріч, перший день форуму став досить практичним. Кожен мав змогу поспілкуватися з експертами на важливі теми енергоаудиту та енергозбереження. Питання загальноукраїнської співпраці між головами ОСББ викликало позитивну хвилю обговорення серед усіх учасників.

25 листопада, робота форуму була спрямована на обговорення питань реформування сфери житлово-комунального господарства, за участі провідних експертів проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні". Також говорили про тарифи на комунальні послуги та перспективи створення конкурентного ринку разом з Тетяною Бойко, координатором житлово-комунальних та енергетичних програм громадянської мережі ОПОРА. Дискутували щодо енергозбереження в житловому секторі, використання віднолювальних джерел енергії та шляхів фінансування за участю Лева Підлісецького, депутата Верховної ради, Голови підкомітету з питань енергетики та транспортування енергії, Володимира Шимкіна , заступника директора програми ЄБРР IQ Energy, Галини Когут, регіонального консультанта проекту IFC "Енергоефективність в житловому секторі України". 

Додамо, що впродовж всього форуму учасники активно працювали над формулюванням пропозицій до резолюції, як підсумкового документу роботи, який надіслано до центральних органів влади.

Ознайомитися із остаточним текстом резолюції VIII Всеукраїнського форуму ОСББ.

Ознайомитись з матеріалами форуму: