Фінансові показники проектів з підвищення ефективності енергоспоживання та використання відновлюваних джерел для житлового багатоквартирного сектору та рекомендації щодо програми їх стимулювання

Аналітичний звіт «Фінансові показники проектів з підвищення ефективності енергоспоживання та використання відновлюваних джерел для житлового багатоквартирного сектору та рекомендації щодо програми їх стимулювання» містить аналіз ефективності проектів з підвищення енергоефективності в секторі багатоквартирних житлових будівель за комерційних та дотаційних тарифів.

За результатами аналізу визначені основні бенефіціари проектів щодо зниження енергоспоживання та заміщення традиційних джерел альтернативними, а також запропоновані моделі стимулювання реалізації проектів.

Ознайомитись з матеріалом можна за посиланням: https://tinyurl.com/yuum3mx9 

Звіт підготовано протягом травня-червня 2023 року в рамках проєкту «Сонячна енергія для людей», який реалізується Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.

Думки, висновки та рекомендації належать авторам цього дослідження і не обов’язково відображають погляди Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна та уряду Німеччини.