Бородянка. Досвід відновлення: продовження

Продовження історії відновлення нашого гуртожитку, що зазнав руйнувань внаслідок агресії  російської федерації.

Зареєструвавши ОСББ "БОРОДЯНКА 2023", ми перейшли до наступного кроку у процесі відновлення . Під час чергової зливи зафіксували значне протікання новооблаштованого даху нашого гуртожитку. Замовником робіт у 2022 році по капітальному ремонту даху за тристороннім договором була селищна рада, в особі в.о. селищного голови Георгія Єрко, а дві інші сторони - організація "Деспро" та виконавець робіт ПП "Будтранссервіс-строй". Слід зазначити, що до створення ОСББ усе що ми могли зробити, це просто поговорити  про ті проблеми, з якими люди зіштовхнулися після капітального ремонту даху на особистих прийомах у в.о.селищного голови.

Розпочавши шлях витребування  усіх документів, що стосувалися капітального ремонту даху, ми зрозуміли, що недосвідченість та необізнаність людей щодо своїх прав - це перепона на шляху до успіху у будь- якій справі. Заручившись підтримкою ГО "РАДА ОСББ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", розпочали процес усунення недоліків підрядною організацію щодо відремонтованого даху у відповідності до проектно-кошторисної документації.

Наступним кроком відновлення стало прийняття рішення на загальних зборах ОСББ "БОРОДЯНКА 2023" про участь у Програмі "ВідновиДІМ" Фонду енергоефективності. У рамках співпраці з ГО "РАДА ОСББ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ " отримали виїзну консультацію фахівців Фонду енергоефективності щодо обстеження гуртожитку та визначення переліку робіт по відновленню пошкодженого житла, в межах яких можна отримати Грант від Фонду.

Якщо підсумувати другий крок процесу відновлення нашого гуртожитку, хочу сказати, що усі недоліки були усунуті підрядною організацією по відновленню пошкодженого даху. Здавалося б, такий маленький гуртожиток, але таке велике прагнення у відновленні своїх прав на пошкоджене житло.

P.S. Історія відновлення нашого пошкодженого будинку набирає обертів, далі буде...