Типовий договір

Типовий договір відшкодування витрат з вивозу відходів

Доброго дня, досить типова ситуація: на прибудинковій території розташовані МАФи, які виносять свої відходи у контейнери ОСББ. Хочемо заключити із МАФами договір на відкодування нам витрат по тих об'ємах сміття, що генерують МАФи.

Підкажіть будь ласка, чи є в когось шаблон такого договору?

<em>Відповіді поки відсутні</em>

Уряд затвердив правила надання послуги з постачання теплової енергії

На офіційній інтернет-сторінці Кабінету Міністрів України з'явився текст постанови від 21 серпня 2019 р. № 830, якою затверджено Правила надання послуги з постачання теплової енергії та відповідні типові договори про надання послуги для кожної із передбачених Законом України "Про житлово-комунальні послуги" моделі організації договірних відносин.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком»

На сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України викладено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинкомта Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком»