звільнення

Голова ОСББ не виконує свої обовязки. Як його звільнити без його згоди?

Діючий голова ОСББ зовсім не приймає участі у житті будинкую Подає доволі сумнівні звіти і не хоче комунікувати. Було прийнято рішення зняти його з посади. Він від звільнення відмовляється, так як на нашу думку, має власну вигоду з свого положення і статусу

Картинка користувача Дмитро Левицький.

Звільнення за п.5 ч.1 ст.41 КЗпП

Голову правління завжди можна звільнити за п.5 ч.1 ст.41 КЗпП, незалежно від його/її згоди. Треба лише, щоб відповідне рішення ухвалив компетентний орган за статутом (правління чи загальні збори, залежно від статуту вашого ОСББ).

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08#n247

Особливості трудових відносин в ОСББ в умовах воєнного стану. Частина 2

Система правовідносин навколо ОСББ

Після початку повномасштабної агресії російської федерації проти України мільйони наших співгромадян були змушені полишити свої домівки. Але не лише домівки. Багато хто вимушено полишив і свою роботу.

Як і обіцяли, продовжуємо тему трудових відносин в ОСББ в умовах воєнного стану специфічними питаннями найму і звільнення голів правлінь. Більш загальні питання висвітлені в попередній частині нашої статті. Наполегливо радимо ознайомитися з нею, перш ніж продовжувати читання - це допоможе правильно зрозуміти сьогоднішній наш матеріал.

Особливості трудових відносин в ОСББ в умовах воєнного стану. Частина 1

Система правовідносин навколо ОСББ

Після початку повномасштабної агресії російської федерації проти України мільйони наших співгромадян були змушені полишити свої домівки. Але не лише домівки. Багато хто вимушено полишив і свою роботу.

Це стосується і ОСББ. Чи може голова правління працювати віддалено? А як бути, якщо він чи інший працівник просто покинув ОСББ і не виходить на зв’язок? Як правильно оформити трудові правовідносини з новими працівниками? І як повідомити про припинення або призупинення трудових правовідносин вже працевлаштованим? Ці та інші питання постали перед багатьма об’єднаннями. У цій статті дамо відповіді на найважливіші з них.

Як скинути це ярмо-голова правління ОСББ?

Як скинути це  ярмо-голова правління ОСББ? Працюю на загальних засадах. Уже на збори привела людину, заміну собі, не  прийняли. Меру селища теж на стіл положила документи  не відпускають.

ЯК СКИНУТИ ЦЕ ЯРМО-ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ОСББ?

а в Статуті немає прописано, як відбувається звільнення?