управління

Утримання чи управління?

У червні 2018 року були введені в дію положення нового Закону України “Про житлово-комунальні послуги” щодо послуги з управління багатоквартирним будинком. І відтоді не припиняються спроби штучно ототожнити ОСББ з управителем. Одним із проявів такого штучного ототожнення стали поради або й вимоги до ОСББ затверджувати “внески на управління” багатоквартирним будинком. Втім, у дійсності законодавство цього не передбачає - і "перейменування" внесків може принести ОСББ більше проблем, ніж вирішити.

Управління чи управитель !!!

УВАГА ПРЕДСТАВНИКИ ОСББ !!! Вже декілька днів представники ОСББ у м. Дніпрі обговорюють питання надання до управління соціального захисту населення Соборного району м. Дніпра, протоколу загальних зборів, про те, що управління багатоквартирним будинком передається співвласниками в управління Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку.

Деякі «активісти» пропонують в своїх розсилках «терміново» внести зміни до статуту та зробити інші з їх погляду "діючи заходи".

Новий порядок призначення і виплати житлових субсидій: що він приніс для ОСББ?

На нашому сайті уже давався загальний огляд Постанови Кабінету Міністрів України №329 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022", яку Уряд прийняв 27 квітня 2018 року. Тепер пропонуємо розглянути, що зазначені зміни, які набрали чинності з 1 травня 2018 року, принесли для ОСББ. Одразу заспокоїмо: запроваджені на першому етапі монетизації пільг і субсидій підходи принципово залишилися незмінними. Однак є нюанси. Про них - докладніше.

У "Бібліотеці" розміщено презентацію нововведень у сфері надання ЖКП

Зміни до Бюджетного кодексу передбачають поширення пільг і субсидій на витрати з управління багатоквартирним будинком

Нещодавніми змінами до Бюджетного кодексу України поставлено законодавчу крапку в питанні поширення житлових пільг і субсидій на витрати з управління багатоквартирним будинком. Відповідні зміни внесено до ч.3 ст.102 Бюджетного кодексу України, яка регулює питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню.